Pivní galerie

Čepujeme pivo přímo z
tanku


Přijďte si k nám vychutnat kvalitní a speciálně chlazenou 12° Plzeň nebo některé z 50 druhů piv z celého světa. U nás si vybere každý!

Belgické

Augustijn Blond 8%
jedná se o tradiční zlatý klášterní amber s chmelovým aroma, který vařili mniši Augustiáni již od roku 1295. velice pěkně vyvážené pivo, vhodné k rybím pokrmům a sýrům.
0,33l
125 Kč
Augustijn Bruin 8%
Svrchně kvašené, tmavé pivo, vařené mnichy Augustiány, které se hodí k pokrmům z masa.
0,33l
125 Kč
Celis 5%
Lehké pšeničné bílé pivo – pokud máte rádi Hoegaarden, pak je Celis určitě tou správnou volbou.
0,33l
125 Kč
Barbar 8%
Pivo Barbar vás potěší svou sladovou chutí a jemnou příchutí medu. Je vařeno z vody z artézských studní na
0,33l
125 Kč
Boucanier Red 7%
Pivo jantarové, načervenalé barvy a vyvážené kořeněné chuti s charakteristickým ovocným bouquetem a zřetelnou aromatickou strukturou. Ocení ho pivaři, kteří rádi experimentují.
0,33l
125 Kč
Boucanier Caribbean 5%
Pivo s příjemnou hořkou chutí, které se hodí ke všem druhům masa i pokrmům z ryb.
0,33l
125 Kč
Boucanier Dark 9%
Pivo temně měděné barvy, energické a plné chuti, která vytváří na patře sladké doznívání.
0,33l
135 Kč
Boucanier Golden Ale 9%
Zlaté pivo s intenzivním aroma a silnou chutí sladu. Dobré spojení bohaté chuti a alkoholu Vám bude příjemným společníkem při posezení s doutníkem.
0,33l
135 Kč
Brigand 9%
Toto silné a vyvážené pivo má velice rozmanitou chuť a vůni připomínající směsici citrusových plodů a především chmele a koření. skvěle se hodí k sýrům výrazných chutí.
0,33l
125 Kč
Mongozo Banana, Coco, Mango 3,5%
Osvěžující, exotická ovocná piva potěší nejen dámy, ale jsou příjemným zpestřením i pro skutečné pivní znalce. Mongozo Coco se podává přímo ve skořápce z kokosového ořechu.
0,33l
135 Kč
Piraat 10,5%
Pivo lehounce nasládlé chuti, která je bohatě vyvážena jadrnou hořkostí chmele. Toto pivo pokračuje ve fermentaci i po stočení do láhve. Hodí se ke všem pokrmům z masa i ryb a je také skvělým nápojem k doutníku.
0,33l
135 Kč
Kwak 8%
Kwak patří mezi silná, polotmavá, svrchně kvašená belgická piva jantarové barvy se sladovou chutí s náznaky brandy a rozinek. Podává se v tradiční sklenici svérázného tvaru, která se v době koňských dostavníků dala zasunout do třmenu, a tak byla jezdci stále po ruce.
0,33l
139 Kč
Pink Killer 4,7%
Velice osvěžující, svrchně kvašené pšeničné pivo, překvašené s červenými grepy. Jeho chuť je mírně nasládlá, s jemným trpkým dozníváním, typickým pro červené grapefruity.
0,25l
125 Kč
Satan Red 8%
Svrchně kvašené pivo jantarové, načervenalé barvy (amber), dozrávající v láhvi, harmonicky vyvážená chuť mezi krémovým a silným aroma, sladká ovocná příchuť s vůní chmelu díky tmavému sladu, směsi koření a pravému Satan – kvasu.
0,33l
125 Kč
Satan Gold 8%
Svrchně kvašené pivo zlatavé barvy, dozrávající v láhvi, které se díky pečlivě vybíranému chmelu a koření prezentuje plnou, příjemně ovocnou chutí a lehce nahořklou a kořeněnou příchutí. Hodí se k pokrmům z ryb.
0,33l
135 Kč
Gulden Draak 9%
Tmavé, těžké, kořeněné pivo s bohatou charakteristickou chutí a vůní, ve které lze nalézt náznaky čokolády, portského vína i kávy, ocení zejména znalci piva.
0,33l
135 Kč
Kasteel Bruin 11%
Jedno z nejsilnějších belgických Ale typu Barely Wine (ječné víno). První doušek vyvolává představu sladové hromady, poté chuť suchého ovoce a portského vína. Toto pivo je vhodné jako digestiv.
0,33l
135 Kč
Kasteel Tripel 11%
Zlatavá obdoba původního tmavého Kasteel Bruin. Velmi silný tripel, procházející trojí fermentací, s příchutí vanilky, koriandru a citrusu. Vhodný pro zkušené a odolné pivaře.
0,33l
135 Kč
Kasteel Blond 7%
Světlé, svrchně kvašené pivo ze zámku, jež prochází trojí fermentací. Příjemné osvěžení pro skutečné znalce
0,33l
125 Kč
Kasteel Rouge 8%
Silné, svrchně kvašené pivo, jehož základ tvoří tmavé pivo Kasteel bruin, které kvasí a dozrává nejméně 6 měsíců na višních, čímž dostane jedinečnou, temně červenou barvu.
0,33l
125 Kč
Bush 12%
Pivo Bush je díky svému obsahu 12% vol. považováno za vůbec nejsilnější belgické pivo. Oblíbíte si
ho pro jeho specifi ckou silnou chuť.
0,25l
135 Kč
Tripel Karmeliet 8%
Tripel Karmeliet je poměrně nový druh svrchně kvašeného piva, vařený podle klášterní receptury ze 17. století ze tří druhů obilí – ječmene, pšenice a ovsa. Je to pivo silné, hodně kořeněné s překvapivě květinovou vůní a smetanovou pěnou.
0,33l
135 Kč
Hopus 7%
Hopus je autentické hořké pivo, snoubící v názvu chmel (hop- angl.) a práci (opus- latin.) Při jeho pití si vychutnáte vzácný, silný a opravdový chmel. pět různých druhů českého, slovenského a německého chmele vytváří unikátní vůni a hořkost, kterou si navíc můžete sami dávkovat podle momentální nálady a chuti.
0,33l
139 Kč
Delirium Tremens 9%
Pivo jasně zlaté barvy s jemným chmelovým aroma a překvapující plnou chutí sladu se sladším dozráváním. Delirium se chmelí žateckým chmelem.
0,33l
145 Kč
Delirium Nocturnum 8,5%
Jedná se o speciál vznikající trojitým kvašením s použitím tří různých kmenů kvasinek a pěti různých sladů. V aroma můžete rozpoznat vůni jablek, medu či lesních plodů a chuť hořké čokolády a anýzu.
0,33l
145 Kč
La Trappe Quadrupel 10%
Označení „Královna trapistických piv“ náleží tomuto speciálu právem. Hovořit tak můžeme na základě plné chuti, hořce lahodící jazyku. Všechny láhve jsou skladovány v klášterních sklepích, seřazeny podle ročníku a připraveny k následnému kvašení.
0,33l
149 Kč
Bacchus Framboise 5,8%
Bacchus Framboise je nádherné tmavě červené pivo pravého vlámského stylu, s bohatou minulostí, vařené dle středověkého receptu. Pro získání charakteristické chuti zraje určitý čas na malinách v dubových sudech. Po nalití se vytvoří lákavá jasně růžová pěna, kterou proniká úžasná letní vůně malin. Na patře zanechává jemnou sladkost, v ústech pocit plné struktury velmi dobrého ovoce, s lehkým nakyslým dozníváním, lahodné a osvěžující.
0,33l
149 Kč
Bacchus Kriek 5,8%
Lehký, osvěžující nápoj s jiskrnou nakyslou chutí třešní. Základ tvoří tmavé pivo Old Bruin Flanders, vařené dle středověkého receptu, který následným druhým kvašením na višních získává charakteristickou ovocnou příchuť.
0,375l
149 Kč

Německé

Maisel´s Weisse Original 5,2%
Toto pivo patří do specifi cké kategorie svrchně kvašených pšeničných piv, pro které se vžilo označení Weissebier (bílé/ pšeničné pivo). Toto svrchně kvašené pivo je kvašeno při vyšších teplotách, než je obvyklé, a používají se i jiné, specifi cké druhy kvasinek než pro klasické spodně kvašené pivo, které známe pod názvem ležák.
0,5l
85 Kč
Maisel´s Weisse Light 3,2%
Má o 38 % méně alkoholu, a přitom stále všechny chuťové přednosti piva Maisel´s Weisse Original. Light je odlehčená varianta, kterou určitě oceníte během pracovního dne nebo třeba po sportovním výkonu.
0,5l
85 Kč
Maisel´s Weisse Dunkel 5,4%
Restování a opatrná karamelizace speciálního pšeničného sladu, to je základ tohoto tmavého originálu. Výsledkem je vyvážená, jemně kořeněná příchuť kvasnicového piva, kterou si zamiluje i ten, kdo jinak dává přednost pivu světlému.
0,5l
85 Kč
LandBier Zwiekl´s 5,5%,
Klasické, přírodní kvasnicové nefi ltrované pivo, které se hodí k pokrmům z masa, je podáváno v atraktivní láhvi s tradičním uzávěrem.
0,5l
85
Paulaner Hefe Weissbier Naturtrub 5,5%
Zakalené nefi ltrované pšeničné pivo.Pivovar Paulaner se proslavil svými ležáky a to hlavně pivem označovaným jako Salvator Doppelbock. V posledních desetiletích se však přihlásil i k popularitě pšeničných piv. Pšeničné pivo Paulaner patří k výjimkám v pšeničných pivech s typickým hřebíčkovým aroma, nádechem medu a ovoce.
0,3l
90 Kč
Paulaner Weissbier-Radler 0,45%
Vychutnejte si svůj nealkoholický Paulaner Weissbier-Radler ze sklenice nebo přímo z lahve. Abychom vytvořili náš nový Weissbier-Radler nealko, přidáváme ovocnou přírodní limonádu do veliceúspěšného Weissbieru nealko. Náš Weissbier-Radler nealko je velice osvěžující, přírodní a lehký díky o 25% menšímu obsahu kalorií než například obsahuje jablečný džus.
0,3l
90 Kč

Mezinárodní

Samuel Adams 4,8%
Samuel Adams je pivo tmavě jantarové barvy, které je vařeno tradiční metodou a na trh bylo uvedeno v roce 1984. Při jeho pití ucítíte lehké citrusové tóny.
0,33l
105 Kč
Guinness 5% (IRSKO)
Nejslavnější irské pivo se vyrábí již od roku 1759. Je to jedinečné hutné černé pivo, které je charakteristické svou praženou chutí, hořkostí a bohatou krémovou pěnou, která díky přidanému dusíku neklesá ani při postupném upíjení. Sklenice piva Guinness má údajně méně kalorií než sklenice pomerančového džusu nebo polotučného mléka.
0,33l
99 Kč
Corona extra 4,6%
Nejznámější značka mexického piva, které se od roku 1925 vyrábí v pivovaru Modelo v hlavním městě Mexico City.
0,355l
95 Kč
Hop Head 5%
V reakci na rostoucí zájem o americká piva stylu Pale Ale rozhodl pivovar Porterhouse obnovit starou recepturu a na jejím základě vzniklo silně aromatické hořké pivo jantarové barvy s výrazným sladovým charakterem a zřetelným citrusovým aroma. Trojité chmelení spolu s mírně vyšším obsahem alkoholu navozuje po napití úžasně bohatý a plný pocit v ústech.
0,33l
130 Kč
An Brainblasta 6,5%
Jedno z velmi oblíbených piv pivovaru Porterhouse. Silné, hluboce měděně zbarvené pivo pro opravdové znalce. Delší fermentace a trojnásobné chmelení spojí komplexní měkkou hořkost s chutí sladu a produkuje charakteristické chmelové aroma. Chmeleno druhy Galena, Nugget, East Kent Goldings.
0,33l
130 Kč
Porterhouse Red Ale 4,4%
Výtečné tradiční červené pivo. Pod jemnou smetanovou hlavou uvolňuje jemnou osobitou vůni ovoce, chuť plná a vyrovnaná s náznaky karamelu, praženého sladu a čokolády. Při výrobě jsou použity druhy chmele Galena, Nugget, East Kent Goldings.
0,33l
130 Kč
Celebration Stout 7%
Typický irský stout z pivovaru Porterhouse v Dublinu. Po nalití téměř dokonale černý, s bohatou krémovou pěnou. Ve vůni převládá sladká a černá melasa a sušené ovoce. V ústech se počáteční sladkost rychle přehoupne do suché hořkosti, přítomnost alkoholu není výrazně znatelná, avšak příjemně zahřeje hrdlo. Náznak sušeného ovoce v pozadí dotváří působivě plné tělo, a sušší doznívání vybízí k dalšímu doušku.
0,33l
130 Kč
Wrasslers XXXX 5,5%
Skutečná bomba pivovaru Porterhouse. Real deal. Hořko-sladký stout, nejplnější z plných. XXXX označuje sílu alkoholu a hloubku chutí. Jednoznačné chmelové aroma, ječmen produkuje bohaté tělo, které nakonec spolehlivě vrcholí chutí praženého obilí. „Nejlepší černé pivo v Irsku za mé peníze“ – napsal o něm Michael „The Beer Hunter“ Jackson
0,33l
130 Kč
Oyster Stout 5,2%
Rychle se stává nejprodávanějším stout pivovaru Porterhouse. Skvěle vyvážené pivo, hladké a zakulacené v chuti, aniž by bylo nudné. Leží s lasturami z čerstvých ústřic ve stabilizační nádrži, což mu dodává speciální příchuť. Ale samozřejmě není vhodný pro vegetariány. aří se s přídavkem světlého sladu, černého sladu, praženého ječmene a vločkovaného ječmene s použitím vybraných druhů chmelů Galena, Nugget, East Kent Goldings
0,33l
130 Kč
Plain Porter 5%
Šperk v koruně pivovaru Porterhouse, ofi ciálně „Nejlepší stout na světě“. Lehčí stout s hladkým sametovým tělem s náznakem hořkosti, avšak bez přítomné kyselosti - hluboce aromatický, ale ne silný. K výrobě jsou použity prvotřídní ingredience: světlý slad, ječné vločky, pražený ječmen, černý slad a vybrané druhy chmele Galena, Nugget, East Kent Goldings.
0,33l
130 Kč
Pater Lieven Tripel 8%
Svrchně kvašené belgické pivo jantarové barvy s pevnou bílou pěnou a květinovu a sladovou vůní z malého rodinného pivovaru Van den Bossche. V chuti dominuje pikantní hořkost doprovázená sladovými tóny a zřetelnou přítomností alkoholu, následovaná dlouhým hořkým dozníváním.
0,33l
125 Kč
Pater Lieven Blond 6,5%
Svrchně kvašené světlé pivo s perlivou jiskrností a jemnou bílou pěnou. Vaří se v belgickém rodinném pivovaru Van den Bossche v městečku St.Lievens-Esse. Ve vůni se prosazují sladové a květinové tóny a mírně sladká chuť přechází plynně do pikantní a mírně hořké s náznakem grapefruitu, a končí dlouhým suchým a příjemně hořkým dozníváním.
0,33l
120 Kč
Saison Silly 5%
Svrchně kvašené pivo typu „staré hnědé“. Vaří se v pivovaru Silly ve vsi stejného jména, založeném již v roce 1850. Ke chmelení se používají kvalitní chmely Kent a Hallertau. Vyniká pozoruhodně lehkou chutí, mírně nasládlou s ovocnými tóny, ponechává v ústech příjemně osvěžující pocit a je velmi „pitné“.
0,25l
120 Kč
St. Idesbald 6,5%
Zlatý blond, s pevnou bílou pěnou, vařený podle prastarých rodových receptur v pivovaru Huyghe, který sídlí v belgickém městečku Mele. Pivo lehčího charakteru. Vůně nabízí komplexní buket s tóny jenevru, limetky, koriandru a chmele. Chuť je svěží, lehce zakulacená, pikantní, s dobře vyváženou hořkostí. Potěší jemným a lehce nahořklým dozníváním. Výborně se hodí např. ke grilovaným masům. Velmi osvěžující.
0,33l
120 Kč


logo sphere