Pivní galerie

Čepujeme pivo přímo z
tanku


Přijďte si k nám vychutnat kvalitní a speciálně chlazenou 12° Plzeň nebo některé z 50 druhů piv z celého světa. U nás si vybere každý!

Belgické

Augustijn Blond 8%
jedná se o tradiční zlatý klášterní amber s chmelovým aroma, který vařili mniši Augustiáni již od roku 1295. velice pěkně vyvážené pivo, vhodné k rybím pokrmům a sýrům.
0,33l
125 Kč
Augustijn Bruin 8%
Svrchně kvašené, tmavé pivo, vařené mnichy Augustiány, které se hodí k pokrmům z masa.
0,33l
125 Kč
Celis 5%
Lehké pšeničné bílé pivo – pokud máte rádi Hoegaarden, pak je Celis určitě tou správnou volbou.
0,33l
125 Kč
Barbar 8%
Pivo Barbar vás potěší svou sladovou chutí a jemnou příchutí medu. Je vařeno z vody z artézských studní na
0,33l
125 Kč
Boucanier Red 7%
Pivo jantarové, načervenalé barvy a vyvážené kořeněné chuti s charakteristickým ovocným bouquetem a zřetelnou aromatickou strukturou. Ocení ho pivaři, kteří rádi experimentují.
0,33l
125 Kč
Boucanier Caribbean 5%
Pivo s příjemnou hořkou chutí, které se hodí ke všem druhům masa i pokrmům z ryb.
0,33l
125 Kč
Brigand 9%
Toto silné a vyvážené pivo má velice rozmanitou chuť a vůni připomínající směsici citrusových plodů a především chmele a koření. skvěle se hodí k sýrům výrazných chutí.
0,33l
125 Kč
Mongozo Banana, Coco, Mango 3,5%
Osvěžující, exotická ovocná piva potěší nejen dámy, ale jsou příjemným zpestřením i pro skutečné pivní znalce. Mongozo Coco se podává přímo ve skořápce z kokosového ořechu.
0,33l
135 Kč
Piraat 10,5%
Pivo lehounce nasládlé chuti, která je bohatě vyvážena jadrnou hořkostí chmele. Toto pivo pokračuje ve fermentaci i po stočení do láhve. Hodí se ke všem pokrmům z masa i ryb a je také skvělým nápojem k doutníku.
0,33l
135 Kč
Kwak 8%
Kwak patří mezi silná, polotmavá, svrchně kvašená belgická piva jantarové barvy se sladovou chutí s náznaky brandy a rozinek. Podává se v tradiční sklenici svérázného tvaru, která se v době koňských dostavníků dala zasunout do třmenu, a tak byla jezdci stále po ruce.
0,33l
139 Kč
Pink Killer 4,7%
Velice osvěžující, svrchně kvašené pšeničné pivo, překvašené s červenými grepy. Jeho chuť je mírně nasládlá, s jemným trpkým dozníváním, typickým pro červené grapefruity.
0,25l
125 Kč
Satan Red 8%
Svrchně kvašené pivo jantarové, načervenalé barvy (amber), dozrávající v láhvi, harmonicky vyvážená chuť mezi krémovým a silným aroma, sladká ovocná příchuť s vůní chmelu díky tmavému sladu, směsi koření a pravému Satan – kvasu.
0,33l
125 Kč
Belzebuth 13%
Absolutně nejsilnější belgické pivo. Tmavá jantarová barva příjemně harmonizuje s velice výrazným alkoholovým aroma, doplněném charakteristickou sladovou vůní
0,25l
135 Kč
Boucanier Dark 9%
Pivo temně měděné barvy, energické a plné chuti, která vytváří na patře sladké doznívání.
0,33l
135 Kč
Boucanier Golden Ale 9%
Zlaté pivo s intenzivním aroma a silnou chutí sladu. Dobré spojení bohaté chuti a alkoholu Vám bude příjemným společníkem při posezení s doutníkem.
0,33l
135 Kč
Gulden Draak 9%
Tmavé, těžké, kořeněné pivo s bohatou charakteristickou chutí a vůní, ve které lze nalézt náznaky čokolády, portského vína i kávy, ocení zejména znalci piva.
0,33l
135 Kč
Kasteel Bruin 11%
Jedno z nejsilnějších belgických Ale typu Barely Wine (ječné víno). První doušek vyvolává představu sladové hromady, poté chuť suchého ovoce a portského vína. Toto pivo je vhodné jako digestiv.
0,33l
135 Kč
Kasteel Tripel 11%
Zlatavá obdoba původního tmavého Kasteel Bruin. Velmi silný tripel, procházející trojí fermentací, s příchutí vanilky, koriandru a citrusu. Vhodný pro zkušené a odolné pivaře.
0,33l
135 Kč
Kasteel Blond 7%
Světlé, svrchně kvašené pivo ze zámku, jež prochází trojí fermentací. Příjemné osvěžení pro skutečné znalce
0,33l
125 Kč
Kasteel Rouge 8%
Silné, svrchně kvašené pivo, jehož základ tvoří tmavé pivo Kasteel bruin, které kvasí a dozrává nejméně 6 měsíců na višních, čímž dostane jedinečnou, temně červenou barvu.
0,33l
125 Kč
Satan Gold 8%
Svrchně kvašené pivo zlatavé barvy, dozrávající v láhvi, které se díky pečlivě vybíranému chmelu
0,33l
135 Kč
Scaldis 12%
Pivo Scaldis je díky svému obsahu 12% vol. považováno za vůbec nejsilnější belgické pivo. Oblíbíte si ho pro jeho specifi ckou silnou chuť.
0,25l
135 Kč
Tripel Karmeliet 8%
Tripel Karmeliet je poměrně nový druh svrchně kvašeného piva, vařený podle klášterní receptury ze 17. století ze tří druhů obilí – ječmene, pšenice a ovsa. Je to pivo silné, hodně kořeněné s překvapivě květinovou vůní a smetanovou pěnou.
0,33l
135 Kč
Hopus 7%
Hopus je autentické hořké pivo, snoubící v názvu chmel (hop- angl.) a práci (opus- latin.) Při jeho pití si vychutnáte vzácný, silný a opravdový chmel. pět různých druhů českého, slovenského a německého chmele vytváří unikátní vůni a hořkost, kterou si navíc můžete sami dávkovat podle momentální nálady a chuti.
0,33l
139 Kč
Gruut 5%
Gruut se vaří v Gentském městském pivovaru teprve 2 roky, a to podle nově objeveného původního středověkého receptu, který nepoužívá jako základní složku chmel, a typickou hořkost pivu dodává směsí sušených bylin (jejíž složení je tajné). Vaří se ve třech variantách: Wit – pšeničné pivo s obsahem alkoholu 5% Blond – zlatý ležák s obsahem alkoholu 5,5% Amber – jantarový speciál s obsahem alkoholu 6,6%
0,33l
145 Kč
Delirium Tremens 9%
Pivo jasně zlaté barvy s jemným chmelovým aroma a překvapující plnou chutí sladu se sladším dozráváním. Delirium se chmelí žateckým chmelem.
0,33l
145 Kč
Delirium Nocturnum 8,5%
Jedná se o speciál vznikající trojitým kvašením s použitím tří různých kmenů kvasinek a pěti různých sladů. V aroma můžete rozpoznat vůni jablek, medu či lesních plodů a chuť hořké čokolády a anýzu.
0,33l
145 Kč
La Trappe Quadrupel 10%
Označení „Královna trapistických piv“ náleží tomuto speciálu právem. Hovořit tak můžeme na základě plné chuti, hořce lahodící jazyku. Všechny láhve jsou skladovány v klášterních sklepích, seřazeny podle ročníku a připraveny k následnému kvašení.
0,33l
149 Kč
Bacchus Kriek 5,8%
Lehký, osvěžující nápoj s jiskrnou nakyslou chutí třešní. Základ tvoří tmavé pivo Old Bruin Flanders, vařené dle středověkého receptu, který následným druhým kvašením na višních získává charakteristickou ovocnou příchuť.
0,375l
149 Kč

Lefebvre

BLANCHE DE BRUXELLES 4,5%
Pivo Blanche de Bruxelles je připravováno podle velmi staré receptury. Za svůj lehký zákal vděčí vysokému procentu pšeničného sladu. V průběhu vaření se přidává koriandr a pomerančová kúra. Stačí jediný doušek, abyste ocenili jeho svěží a lahodnou chuť s aroma pomeranče.
0,33l
110 Kč
St. Paul Special 5,5%
Pivo St. Paul Special je tmavé pivo s výraznou nasládlou chutí a citrusovým, zejména pomerančovým aroma. Dále v chuti zaznívají tóny sladu, švestek, jablka, višní a sušeného ovoce. Má měděnou barvu a světle krémovou pěnu, která drží. Konec je suchý a ve znamení střední hořkosti. Pivo St. Paul Special se dodává ve velmi elegantní vysoké štíhlé láhvi.
0,33l
110 Kč
St. Paul Triple 7,6%
Pivo St. Paul Triple je silné mnišské pivo vyznačující se jemnou sladovou chutí doplněnou decentní příchutí
0,33l
125 Kč

Německé

Maisel´s Weisse Original 5,2%
Toto pivo patří do specifi cké kategorie svrchně kvašených pšeničných piv, pro které se vžilo označení Weissebier (bílé/ pšeničné pivo). Toto svrchně kvašené pivo je kvašeno při vyšších teplotách, než je obvyklé, a používají se i jiné, specifi cké druhy kvasinek než pro klasické spodně kvašené pivo, které známe pod názvem ležák.
0,5l
85 Kč
Maisel´s Weisse Light 3,2%
Má o 38 % méně alkoholu, a přitom stále všechny chuťové přednosti piva Maisel´s Weisse Original. Light je odlehčená varianta, kterou určitě oceníte během pracovního dne nebo třeba po sportovním výkonu.
0,5l
85 Kč
Maisel´s Weisse Dunkel 5,4%
Restování a opatrná karamelizace speciálního pšeničného sladu, to je základ tohoto tmavého originálu. Výsledkem je vyvážená, jemně kořeněná příchuť kvasnicového piva, kterou si zamiluje i ten, kdo jinak dává přednost pivu světlému.
0,5l
85 Kč
Aktien Zwieck´l 5,5%
Klasické, přírodní kvasnicové nefi ltrované pivo, které se hodí k pokrmům z masa, je podáváno v atraktivní láhvi s tradičním uzávěrem.
0,5l
85
Paulaner Hell 4,9%
Jedná se o tradiční pivo se zpočátku chmelovou chutí, poté se objeví příjemná sladová plnost, která se s mírně hořkým koncem promění ve smetanově jemný dojezd.
0,3l
90 Kč
Paulaner Dunkel 5,0%
Toto pivo, které vás osvěží chutí banánu, ananasu a posléze kvasnic a tmavého chleba, hraje kalnou oranžovou barvou se zlatými odstíny.
0,3l
90 Kč
Paulaner Salvator 7,9%
Paulaner Salvator je znám svou lehce zakalenou barvou. Můžeme v něm rozpoznat chuť rozinek a dalšího tmavého ovoce (borůvky, fíky, tmavé hrozny). Salvator obsahuje 7,9 % alkoholu, což můžeme označit jako hodnotu 18,3°.
0,3l
95 Kč

Mezinárodní

Mont blanc

La Blanche 4,7% (francie)
Jedná se o šarmantní francouzské pivo z vody z aplských ledovců, které vynikajícím způsobem hasí žízeň. Je to nefi lotrované světlé pšeničné pivo belgického typu s podtóny koriandru a pomeranče Curacao. Máte-li skutečnou žízeň, nemůžete zvolit nic lepšího.
0,33l
135 Kč

Mont blanc

la Rousse 7,2% (francie)
Toto pivo získalo v roce 2011 ocenění "The World´s Best Amber Pale Ale". Vaří se z křišťálově čisté vody z alpských ledovců a tří různých sladů. Má plné sladové tělo, jemně kořeněné aroma s ovocným nádechem a rubínovou barvu
0,33l
135 Kč
Coopers Pale Ale 4,5% (australie)
Australské pivo Coopers Pale Ale je jiskřivé a osvěžující, vyráběné podle tradiční receptury. Má vyvážený sladový charakter s ovocnými a bylinnými tóny, doplněnými příjemnou chmelovou hořkostí. Pivo Coopers Pale Ale má zlatavou barvu a vysokou hustou pěnu. Nejlépe se hodí k salátům drůbeži a mořským rybám.
0,375l
125 Kč
cooper Stout 6,3% (australie)
Chuťově mimořádně dobře vyladěné tmavé pivo s výraznou vůní vyráběné podle tradiční receptury. Má sametovou hnědočernou barvu a vysokou krémově zbarvenou pěnu. V jeho aroma zaznívá nejprve výrazný tón praženého sladu s podtóny čokolády, ořechů, černé kávy a tabáku, který postupně přechází do aroma lesních plodů, rozinek a kouře. Konec je suchý se střední hořkostí.
0,375l
125 Kč
Guinness 5% (IRSKO)
Nejslavnější irské pivo se vyrábí již od roku 1759. Je to jedinečné hutné černé pivo, které je charakteristické svou praženou chutí, hořkostí a bohatou krémovou pěnou, která díky přidanému dusíku neklesá ani při postupném upíjení. Sklenice piva Guinness má údajně méně kalorií než sklenice pomerančového džusu nebo polotučného mléka.
0,33l
99 Kč
Samuel Adams 4,8% (USA)
Samuel Adams je pivo tmavě jantarové barvy, které je vařeno tradiční metodou a na trh bylo uvedeno v roce 1984. Při jeho pití ucítíte lehké citrusové tóny.
0,33l
105 Kč
Corona extra 4,6% (Mexiko)
Nejznámější značka mexického piva, které se od roku 1925 vyrábí v pivovaru Modelo v hlavním městě Mexico City.
0,355l
95 Kč


logo sphere